Якісна аналітика для ефективної політики

УВАГА! Оголошується КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ на проекти неурядових організацій з дослідження практики врегулювання конфлікту інтересів в органах влади регіонального та місцевого рівня

Український інститут публічної політики (УІПП) спільно з Трансперенсі Інтернешенл – Україна (ТІ-Україна) запрошують неурядові організації з усіх регіонів України взяти участь у конкурсі проектів, присвячених аналізу практики виконання норм та правил щодо врегулювання конфлікту інтересів (КІ) у публічній адміністрації на регіональному та місцевому рівнях. Конкурс проводиться у рамках проекту «Залучення громадянського суспільства до моніторингу конфлікту інтересів», що підтримується Європейською Комісією та реалізується у партнерстві з громадськими організаціями Польщі, Молдови та Вірменії.

Мета проекту – підвищення якості політики щодо попередження корупції через удосконалення механізмів і практик регулювання конфлікту інтересів на державній службі. 

Додаткова інформація на сторінці проекту: http://www.uipp.org.ua/proekti/engaging-civil-society-in-monitoring-conflict-of-interest-policies-.html

Для вивчення практики щодо КІ на рівні областей, районів та міст запрошуються НУО, готові розробити та виконати пілотні міні-проекти у цій сфері. Діяльність у рамках проектів може включати, серед іншого:

  • Виявлення і дослідження наявної успішної практики врегулювання КІ;
  • Дослідження нормативно-правового, інституційного та ресурсного забезпечення врегулювання КІ на місцевому рівні;
  • Виявлення обізнаності та ставлення чиновників органів місцевої влади та місцевого самоврядування до врегулювання КІ;
  • Підвищення спроможності чиновників органів місцевої влади та місцевого самоврядування до врегулювання КІ;
  • Інформування місцевих громад щодо змісту КІ та його врегулювання;
  • Розслідування випадків КІ в органах місцевої влади та місцевого самоврядування, що не були врегульовані;
  • також можливі інші напрямки діяльності.

ТЕРМІН ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЕКТІВ – до 30 квітня 2015 р.

МАКСИМАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ – 80000,00 грн.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК – до 18-00 16 січня 2015 р.

У заявці просимо вказати:

  • інформацію про організацію: назву організації, місце знаходження та діяльності, контактні дані, короткий опис наявного досвіду та напрямків діяльності, основні досягнення, зокрема у сфері досліджень та у сфері протидії корупції, досвід взаємодії з органами місцевої влади та місцевого самоврядування;
  • інформацію про проект: основну ідею проекту, обґрунтування, опис діяльності у рамках проекту, календарний план заходів, продукти та результати проекту, наявні ресурси для виконання проекту, бюджет проекту.

Конкурсна комісія здійснить попередній відбір претендентів за отриманими заявками. Представники відібраних організацій будуть запрошені на тренінг з дослідження практики щодо КІ в Україні. За результатами участі у тренінгу та проведених співбесід буде визначено переможців, з якими буде укладено угоди щодо їхніх проектів.

З усіх питань щодо конкурсу просимо звертатися до Ігоря Шевлякова:

+38-044-248-7252

+38-067-409-8779

+38-066-261-0891

igora04@gmail.com

Ми будемо вдячні, якщо ви передасте цю інформацію тим, кого вона може зацікавити.

Заявка (форма для заповнення)